PDF Drukuj Email

Angielski Ogólny dla Dzieci

Kursy ogólnojęzykowe dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania A1 Elementary, A2  Pre-Intermediate, B2  Upper-Intermediate, C1  Advanced, C2  Proficiency (zgodne z Poziomami Rady Europy CEF).

Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną rozwijające sprawności językowe w zakresie pisania, mówienia, słuchania, i czytania, niezbędne do porozumiewania się w języku obcym w sytuacjach codziennych, w podróży, podczas spotkań towarzyskich i zawodowych.

W nauczaniu wykorzystywane są różnorodne metody i techniki dydaktyczne takie jak praca w grupach, dyskusje, debaty z podziałem na role, zadania na krytyczne myślenie, pozwalające na szybkie pokonanie bariery w mówieniu i zwiększające poczucie pewności w posługiwaniu się językiem obcym.

Na zakończenie roku szkolnego organizowany jest egzamin wewnętrzny, na podstawie którego wystawiany jest raport końcowy oraz certyfikat ukończenia danego poziomu.

Zajęcia trwają od października do czerwca i odbywają się dwa razy w tygodniu w dwugodzinnych blokach w Opolu i Suchym Borze.Całość kursu to 120 godzin lekcyjnych.

Grupy liczą od 7 do 12 osób.

 

Zapisy online www.ieps.com.pl lub telefonicznie 507 738 765